دِگرین دات آی آرد

در ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی ثبت شده است و کاملا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

استفاده  هر گونه استفاده از این درگاه اینترنتی یعنی تایید قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران

(حتی مواردی که درصفحه  قوانین این سایت ذکر نشده)

***********************************************************************

توجه داشته باشید  در تمامی موضوعات و مطالب سایت قبل از استفاده کاربردی حتما با متخصص زمینه مورد نظر مشورت کنید، هر گونه استفاده ای از این مطالب هر صورت و نوعی،مسئولیت آن بر عهده کاربر محترم است

بیشتر بدانید چرا این همه تاکید در قوانین

*********************************************************************

یک سایت جامع اطلاع رسانی و آموزشی (فقط جهت اطلاع) در موضوعات سایت  با نگرشی خلاقانه ، این سایت تاکنون سعی بر آن داشته که مطالب دیگر سایتهای مشابه جز موارد کاربردی را انتشار ندهد،تلاش بر اینست که مطالب به روز در چهارچوب موضوعات که در دیگر سایتهای فارسی زبان وجود ندارد تهیه کند و بدون اینکه هدف تبلیغاتی برای فروش یا ارائه خدماتی داشته باشد در اختیار قرار دهد،بطور کلی مطالب اینجا رایگان است.

 

این وبسایت (دِگرین دات آی آر) اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت باما مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  باما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند

مدیران و هماهنگ کننده وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح   نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد

در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد

در این وب سایت (دِگرین دات آی آر)، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت

این وب سایت (دِگرین دات آی آر)تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

. علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را  ویرایش ، حذف تایید کند  وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.

مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.

مدیران سایت از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب می گردند.

درقسمت اعضا تمامی اسامی کسانی که در سایت عضو شده اند موجود است و طریقه چینش اعضا بصورت عادلانه و بر طبق امتیاز می باشد. هر شخصی که امتیاز بیشتری داشته باشد بالاتر قرار خواهد گرفت این امتیاز از روی مقدار فعالیت شخص در سایت مشخص می گردد و بصورت نرم افزاری هر چند روز یک بار محاسبه می شود.

ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت  آزاد است.

توهین به هر شخص ،  نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

در  حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود.

تمامی اعضا  باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

وب سایت در مورد حفظ مطالب ارسالی و اطلاعات هر عضو هیچ تضمینی نمی دهد ولی تمامی سعی خود را برای نگه داری این امانت خواهد کرد.

این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.

با توجه به اینکه دیده شده افرادی تحت عنوان این شرکت اقدام به جلب مشتری نموده اند لذا این شرکت همواره توصیه میکند به موارد زیر:

اولا این شرکت مانند هر شرکتی در همه موارد فضای سبز و ویلا سازی و طرای موضع و فعالیتی دارد همه هر کاری نیاز به تخصص خود دارد،پس در تمامی موارد موضوعی خود فعالیت ندارد.

 

 

 

 

 

قوانین مربوط به بک لینک یا افزایش بازدید

 

 

 

در کل فعالیت ما مربوط به این تخصص نمیباشد پس بیشتر حالت سرگرمی یا جز امکانات سایت پست ها و صفحات که در سایت با چنین مفاهیمی هستند ،قرار دارند

 

باید توجه داشته باشید که هرگونه حمله اینترنتی یا هک یا افشاء اطلاعات و.... بر عهده کاربر محنرم است

 

هر گونه عواقبی چه در فضای وب و چه حقیقی جهت استفاده از این پستها بر عهده کاربر است

 

در هیچ صورتی در قبال استفاده از پستهایی با داشتن عناوین :بک لینک ، سئو  و....

 

مسئولیتی از عواقب آن سایت ما قبول نکرده و استفاده از آن یعنی قبول کردن کاربر در برابر هر گونه عواقبی از استفاده پست

 

 

 


1_ این سایت از طریق اینترنتی  اقدام به قرارداد  و یا موارد مالی  هرگز نمی کند!

 


 

 

 

2_ سایت دِگرین دات آی آر هیچ نماینده یا متعلق به شرکتی نیست برای ارتباط و اطلاع از مدیریت سایت به فرم درج شده در منوی اصلی مراجعه نمایید.

 

 

3_ ما نیاز به رمز و پسوورد شما نداریم!

 

 

4 _با توجه به عدم همکاری و تبلیغاتی با شرکت و تخصصها در حال حاضر این وسایت (دِگرین دات آی آر) هیچ تماسی با کسی نمگیرد

 

5_ قبل از استفاده کاربردی از مطالب با متخصص در رشته مربوطه مشورت کنید.در صورت استفاده کاربردی از مطالب عواقب احتمالی آن بر غهده کاربر است و سایت دِگرین دات آی آرهیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

 

6_ استفاده از نرم افزار(چه کامپیوتری و چه موبایل و تلبت واندرویدی  ....) یا هر گونه لینک دانلود در سایت حتی تحت عنوان اختصاصی سایت بر عهده کاربر محترم است  و سایت دِگرین دات آی آرهیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

 

 

7_ سایت دِگرین دات آی آر مسئولیتی در قبال افشاء هرگونه اطلاعاتی یا حمله اینترنتی یا هک ... یا مشکلات و هرگونه موردی که  در قبال استفاده مطالب برای کاریر ایجاد شود هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند و همه آنها بر عهده کاربر محترم است.

 

8_مطالبی که در بخش های مختلف اعم از اطلاع رسانی یا موفقیت ،موزیک یا فیلم و بویژه مطالب سلامت ،سبک زندگی،که در گروه و زیر گروه سرگرمی هستند و ..... این مطالب فقط حالت سرگرمی دارد و هیچگونه مسئولیتی ما قبول نمی کنیم،هرگونه استفاده از این مطالب به منزله قبول تمامی مسئولیت درهر مدل و نوعی و صورتی از طرف کاربر محترم است و ما مسئولیتی قبول نمی کنیم،ما هیچ ادعایی مبنی بر تخصص در این موارد نداریم.فقط جهت اطلاع و سرگرمی است.

 

 مطالبی تحت عناوین قدیمی سایت:مرجع تخصصی طراحی،فضای سبز و کشاورزی

یا

مرجع تخصصی اطلاع رسانی

یا

مرجع تخصصی اطلاع رسانی  و روابط عمومی

 

همگی اختصاصی سایت دِگرین دات آی آر بوده

 

مسئولیت تخطی از قوانین فقط بر عهده کاربر  است

 

این سایت به هیچ حزب یا جهت و جناحی تعلق ندارد و جمایت نمیکند

به هیچ کدارم از مسائل سیاسی یا اقتصادی چه داخلی و چه خارجی ورود نمیکند،در اهداف سایت نمیباشد بلکه مخالف قوانین و اهداف ایجاد این سایت است.

در تمامی مناسبتها مذهبی ،ملی،سیاسی صرفا در صورت ایجاد محتوی کپی شده از سایتهای مجاز داخلی است، وهیچگونه دخل و تصرفی در محتوی ندارد و فقط باز نشر داده شده است و مسولیتی قبول نمیکند .

در صورتی که مطلبی را مضر یا محتوی آن را نا مناسب میبینید به گزارش دهید(تحت عنوان گزارش ارسال نمایید)


 

قوانین همواره ممکن است تغییر کند چک کردن آن بر عهده کاربر است