ثبت نام در انجمن مرجع تخصصی
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
ثبت نام در انجمن مرجع تخصصی
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی


قوانین انجمن
قوانین همواره ممکن است تغییر کند چک کردن آن با کاربر گرامی است.


وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.
هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت باما مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی باما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند
مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد
در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد
در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت
این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
. علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.
مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.
وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.
مدیران سایت از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب می گردند.
درقسمت اعضا تمامی اسامی کسانی که در سایت عضو شده اند موجود است و طریقه چینش اعضا بصورت عادلانه و بر طبق امتیاز می باشد. هر شخصی که امتیاز بیشتری داشته باشد بالاتر قرار خواهد گرفت این امتیاز از روی مقدار فعالیت شخص در سایت مشخص می گردد و بصورت نرم افزاری هر چند روز یک بار محاسبه می شود.
ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.
توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
در حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود.
تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.
وب سایت در مورد حفظ مطالب ارسالی و اطلاعات هر عضو هیچ تضمینی نمی دهد ولی تمامی سعی خود را برای نگه داری این امانت خواهد کرد.
این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.
با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.
با توجه به اینکه دیده شده افرادی تحت عنوان این شرکت اقدام به جلب مشتری نموده اند لذا این شرکت همواره توصیه میکند به موارد زیر :
اولا این شرکت مانند هر شرکتی در همه موارد فضای سبز و ویلا سازی و طرای موضع و فعالیتی دارد همه هر کاری نیاز به تخصص خود دارد،پس در تمامی موارد موضوعی خود فعالیت ندارد.
1 _ این سایت از طریق اینترنتی اقدام به قرارداد و یا موارد مالی هرگز نمی کند !
این سایت زیر نظرشرکت کمیاگران سبز بنای ریحان است و همچنین این شرکت از دادن مدارک هویتی خود که دارای مهر برجسته اداره ثبت و اسناد کشور است به مشتریان خود مشکلی ندارد و حتما برای اخذ قرارداد مطابق قوانین عمومی قرارداد ارائه می نماید صحت و درستی و مطابقت دادن و بررسی تمامی مدارک دارای مهر برجسته اداره ثبت و اسناد بر عهده متقاضی است و شرکت هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد. !3_ مدیران شرکت کمیاگران سبز بنای ریحان نماینده یا وکیل یا همکار ندارند کنترل مدارک احراز هویت بر عهده خود شخص است !


4_ ما نیاز به رمز و پسوورد شما نداریم !


5 _ جهت ارائه خدمات حتما با شما تماس تلفنی گرفته میشود و پس احراز هویت از شما در خواست اطلاعات می گردد!
(اما در حال حاضر این سایت تنها اهداف اطلاع رسانی دارد)

6_ قبل از استفاده کاربردی از مطالب با متخصص در رشته مربوطه مشورت کنید.در صورت استفاده کاربردی از مطالب عواقب احتمالی آن بر غهده کاربر است و سایت یا شرکت کیمیاگران سبز بنای ریحان هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

& استفاده از نرم افزار یا هر گون لینک دانلود در سایت حتی تحت عنوان اختصاصی بر عهده کاربر محترم است و سایت یا شرکت کیمیاگران سبز بنای ریحان هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.


8_ سایت و شرکت کیمیاگران سبز بنای ریحان هیچگونه مسئولیتی در قبال افشاء هرگونه اطلاعاتی یا حمله اینترنتی یا هک ... یا مشکلات و هرگونه موردی که در قبال استفاده مطالب بروز برای کاریر می شود هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند و همه آنها بر عهده کاربر محترم است.


شرکت کمیاگران سبز بنای ریحان اعتبار کاری خود را در اولیت اقدامات خود میداند پس ....

***************************************
قوانین مندرج در صفحه اصلی و منو بار بالا لطفا مطالعه نمایید.
عضویت یعنی قبول تمام قوانین سایت
به آدرس دایمی
قانون/http://www.thegreen.ir
.****************************************************
مواظب سود جویان باشیدتمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ